Haber
Bahçeşehir Koleji yarın Filou Ostend’i konuk edecek
![](https://gerzeajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/bahcesehir-koleji-yarin-filou-ostendi-konuk-edecek-V7KpX4T2.webp)
Bahçeşehir Koleji, FIBA Şampiyonlar Ligi’nde son 16’ya yükselme mücadelesinin ön eleme etabının üçüncü maçında Belçika’nın Filou Oostende kadrosunu konuk edecek.
Ülker SporKarşılaşma etkinlik salonunda oynanacak ve saat 20:00’de başlayacak.
İstanbul’da oynanan ilk karşılaşmayı Filou Oostende 76-72 kazanırken, Belçika’da oynanan mücadeleyi Bahçeşehir Koleji 77-64 kazandı. İki galibiyet elde eden takımın son 16’ya yükseleceği ön eleme etabında, yarınki mücadelesini kazanan taraf kupada yoluna devam edecek.